info@zr.com.tr    |   0850 333 81 82
10 Yıldır Hizmetinizdeyiz


Turizm Hizmetleri

Dinlenmek, gezmek, görmek, tanımak ve eğlenmek için yapılan geziler turizm alanı içinde değerlendirilmektedir. Turizm hizmetleri bir ülke ya da bil bölgenin tanıtımının yapılmasıdır. Ayrıca turizm ile ilgili yapılan çalışmalardır. Turistik geziler insanların yalnızca bir yerden bir başka yere gitmesi değil, ülkelerin ve şehirlerin kültürel ve doğal güzelliklerinin keşfedilmesidir. Bu sayede ülkeler ve geçmiş tarihleri hakkında bilgi sahibi olunurken ayrıca ziyaret ettikleri ülkenin de kazanmasına katkıda bulunulmaktadır. Turizm, ülke ekonomisine de önemli katkılar sağlamaktadır. ZR Grup, turizmle ilgili tüm hizmetleri kusursuz bir şekilde yerine getirerek turistik gezilerin sorun yaşanmadan yapılmasını sağlamaktadır.

 

Müşteri Hizmetleri Kalitesi Önemlidir

 

ZR Grup, müşteri hizmetleri kalitesine de önem vermektedir. ZR Grup, online rezervasyon avantajını sunarak 10 yıldır profesyonel hizmet sunmaktadır. Sistemli ve planlı bir hizmet anlayışı ile başta turizm olmak üzere birçok alanda destek veren grubumuz, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine göre çalışmakta, bu saye mutlu müşteri profili oluşturmaktadır. Turizm içeriğinde insan faktörü çok fazladır ve herkesi memnun edebilmek de imkansızdır. Ancak memnun kalınmayan turizm hizmetlerinden dolayı yaşanan sorunlar iletildiğinde, hemen telafi edilmekte, yaşanan sıkıntının giderilmesi için gereken müdahale edilmektedir. Ancak sorunların makul nedenlerden dolayı olması gereklidir.

 

Makul Fiyat Avantajı

 

ZR Grup, makul fiyat anlayışı ile hizmet vermektedir ve turizm hizmetlerinde makul fiyatların önemi son derece büyüktür. Anlaşmalı otel ve tur şirketleri ile uygun koşullarda turizm hizmeti sunan grubumuz, mutlu turistler hedefinden şaşmadan emin adımlarla büyümektedir. Güvenli ve kusursuz bir hizmet anlayışı ile görev yapan grup personellerimiz de gelenlerin müşteri değil misafir olduklarını bilmekte ve bu anlayışla hizmet vermektedir. Hizmette öncelik misafirlerin mutlu olmasını sağlamaktadır ve bu nedenle tüm hizmet aşamaları profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir.