info@zr.com.tr    |   0850 333 81 82
10 Yıldır Hizmetinizdeyiz


Elektronik Hizmetleri

Elektronik hizmetleri, firmaların tüm elektronik ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayan en önemli işlemlerden biridir. ZR Grup, şirketlerin daha verimli hale gelmesi için profesyonel bir anlayışla hizmet sunmaktadır. Uzman ekipleri ile destek veren grup, verimliliği artırıcı çalışmalara imza atarak buna bağlı olarak da karlılığı yükseltici bir hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Uzmanlarla işbirliği yaparak sorunsuz bir hizmet sunan grup, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışına göre çalışmakta, buna bağlı olarak kusursuz işlem yapmaktadır. ZR Grup olarak maliyet, tasarruf ve amortisman hesapları çıkarılmakta, projelerin yatırım maliyetini ortaya dökmekte, ayrıca profesyonel kadrosuyla kusursuz işlemleri gerçekleştirmektedir.

 

Sektörde Söz Sahibi Olma Yolunda İlerliyor

 

ZR Grup, kurulduğu günden beri atan müşteri potansiyeli ve iş ortaklarıyla hızlı bir şekilde büyümekte ve sektörde söz sahibi bir konuma yükselmektedir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesinden taviz verilmeden elektronik hizmetleri sağlanmakta, güvenilir çalışmaları ile de firmalara danışmanlık da yapılmaktadır. Her müşteriye özel işlemler hizmet sunan grup, kurulduğu 2005 yılından itibaren her geçen yıl başarı grafiğini yükseltmiş, elektronik hizmet sektöründe aranan şirketlerin başında gelmeye başlamıştır. 7 gün 24 saat aralıksız bir şekilde ulaşılabilen grup müşteri hizmetleri birimi, hizmet kalitesinde sürekliliği sağlamakta ve her geçen gün bu kaliteyi artırmaktadır. Proje ekibi, satış ekibi ve teknik ekiple her firmaya özel çözüm geliştiren grup, sektördeki teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek profesyonel bir şekilde teknik destek sunmaktadır.

 

Amaç Uluslar arası Pazarda Söz Sahibi Olmak

 

ZR Grup elektronik hizmetleri konusunda da kendisini sürekli olarak geliştirmekte, müşterileri ile karşılıklı güvene dayalı bir ilişki kurmaktadır. Bu sayede gerçek profesyonel bir anlayışla hareket eden grup, müşterilerine ayrı bir değer katmaktadır. Türkiye’de elektronik hizmetlerinde marka olmayı amaç edinen grup, uluslar arası pazarda da söz sahibi olmayı hedeflemektedir.