info@zr.com.tr    |   0850 333 81 82
10 Yıldır Hizmetinizdeyiz


Kurumsal

ZR Grup, inşaat, turizm hizmetleri, güvenlik sistemleri, elektrik hizmetleri, elektronik hizmetleri, bilişim hizmetleri ve danışmanlık hizmetleri sunan geniş kapsamlı bir kuruluştur. Profesyonel bir anlayış ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet veren grubumuz, sektördeki hizmetini yıllardan beri sürdürmektedir. ZR, insan kaynakları, strateji, finansman ve iş geliştirme işlevlerinin kontrol edilmesini sağlamakta, ayrıca hizmet verdiği topluluklarda yaratılan sinerji ile değerin atmasını sağlayan önemli bir yönetim merkezidir. Grup, koordinasyon sağlarken topluluğun strateji ve vizyonunu belirlemektedir. Bu sayede hizmet verdiği toplulukların hisse değerinin artmasını sağlamakta, böylece karlılığı da artırmaktadır. Grubumuz, tamamladığı her yeni projenin kurumsal kimliğe yeni değerler kattığına inanmaktadır ve bunun olması için de profesyonelce hizmet vermektedir.

 

Profesyonel Çözümler Üretmekteyiz

 

2005 yılından itibaren çalışmalarını profesyonel bir şekilde sürdüren ZR Grup, çağdaş dünyanın tüm beklentilerine cevap verecek yapısı ile sektördeki misyonunu devam ettirmektedir. Sektörlerin farklı alanlarında kalitesi ile hizmet üreten grubumuz, en doğru çözümleri üreterek firmalara büyük değer katmakta, böylece kendi alanlarında söz sahibi olmaları sağlamaktadır. Kusursuz projeleri ile her sektörde faaliyet gösteren firmalara destek veren grubumuz, hizmet verdiği firmalarla ilgili öncelikle ön çalışma yaparak belirli bir plan hazırlamakta ve bu planı hayata geçirmektedir. Bu sayede de tüm çalışmalar hatasız bir şekilde ilerlemekte ve sağlıklı bir sonuca ulaşılabilmektedir. Hayat standartlarını yükseltecek projelere imza atan grubumuz, hizmet verdiği firmalara belirli bir hedef belirlemekte ve bu hedefe ulaşmaları için gereken bilgi desteğini sunmaktadır.

 

Mükemmeliyetçi Yaklaşım

ZR Grup, bütün projelerde yeni değerler katarak hizmet verdiği firmaların çok daha iyi konumda olmalarını sağlamaktadır. Mükemmeliyetçi bir yaklaşımla hizmet veren grubumuz, işleme başlamada önce tüm ayrıntılar üzerinde çalışmalar geçekleştirmekte, böylece doğru yönlendirmelerde bulunarak şirketlerin kazancını artırmayı sağlamaktadır.