info@zr.com.tr    |   0850 333 81 82
10 Yıldır Hizmetinizdeyiz


Güvenlik Sistemleri

ARİSAK Güvenlik, Güvenlik Mühendisliği yaklaşımı ile konuyu sadece CCTV, Access veya Yangın Sistemi vb sistemlerin kurulumundan  çok ötesinde yeni, farklı ve bütünsel bir bakış acısı ile ele almaktadır. Bu bakış açısında ürünler (Kameralar, detektörler, vb) tasarlanan sistemde sadece belli görevleri yerine getiren birer ekipmandırlar, daha fazlası değil. Aslolan tesis edilen çeşitli ürünlerin entegre bir şekilde bir bütün halinde çalışması ve amaçlanan güvenliği, isletme denetimini ve verimliliği sağlamasıdır.

2004 Yılında kurulmuş olan Arisak Güvenlik, kuruluşundan itibaren hızlı bir gelişme göstermiş, geçmişten gelen tecrübesi, dinamik kadrosu, referansları ve memnun müşterileri ile Elektronik Güvenlik Sektörünün önde gelen Proje Taahhüt Şirketlerinden biri olmuştur.


Arisak Güvenlik, ileri teknoloji ve yoğun mühendislik bilgisi isteyen ve Türkiye’ de örnek teşkil eden pek çok entegre güvenlik sistemine imza atmıştır.


Keşif ve Projelendirme , 
Alanlarında Uzman ve deneyimli kadromuz ile tüm ihtiyaçlarınıza size özel çözümler sunarız

Şartname inceleme ve hazırlama  teknik şartnamelerin ve teknik şartname yerine kullanılacak dokümanların hazırlanması, onaylanması ve uygulanma aşamasında kontrol ilişkin usulleri kapsar.

Montaj devreye alma , keşif ve projelendirilen sistemlerin deneyimli kadromuz ile hizmete sunulması.

Teknik Destek ve Periyodik Bakım ,uygulanan veya uygulanmış projelerin kontrolu ve stabilize çalışması için özel çözümler.

 

www.arisak.com.tr