info@zr.com.tr    |   0850 333 81 82
10 Yıldır Hizmetinizdeyiz


Elektrik Hizmetleri

ZR Grup, 2005 yılında faaliyete geçmiş ve güvenilir bir firma haline gelmiştir. Grup, elektrik hizmetleri konusunda da profesyonel bir şekilde destek vermekte, kurumsal yapısıyla da sektörde gözle görülür bir ilerleme kaydederek güvenilir bir yapıya sahip olmuştur. Deneyimli uzman kadrosu ile Türkiye genelindeki tüm sektörlere hizmet veren grup, elektrik projeleri ve bakım hizmetleri, otomasyon ve güvenlik sistemlerinin yapımı, kurulması ve bakım hizmetlerini üstlenmektedir. Yenilikçi bir yapıya sahip olan ZR grup, sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek çok sayıda firmaya danışmanlık hizmeti verebilecek konuma gelmiştir.

 

Deneyimli Kadrolarla Ekonomik Hizmet

 

ZR Grup, deneyimli kadroları ile müşterilere zamanında, güvenilir ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Elektrik hizmetleri gerçekleştirilirken çevreye karşı olan sosyal sorumluluklar göz ardı edilmeden daha yeşil bir çevre için duyarlı hareket eden grup, elektrik sektöründe mühendislik hizmetinin yanı sıra satış ve satış sonrası bakım hizmeti de sunmaktadır. Kaliteli hizmet ve çözüm odaklı bir yaklaşım sunan grup, eğitimli ve donanımlı personeli ile müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamakta, onlara en doğru çözümleri sunarak kaynaklarını daha etkin bir şekilde kullanmasını sağlamaktadır. İnsan ve çevre odaklı bir politika izleyen grup, rekabetçi bir yapıya sahip olmakla birlikte önceliği kaliteye vermektedir.

 

Türkiye’nin Her Noktasına Hizmet

 

ZR Grup, Türkiye’nin her noktası için elektrik hizmetleri sunmaktadır. Profesyonel ekipleri kamu ve özel kuruluşların tüm ihtiyaçlarını karşılayan grup, kalite odaklı hizmet anlayışıyla sorunsuz bir işlem gerçekleştirmektedir. Müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak için tüm çalışmalarını dünya standartlarına göre gerçekleştiren grup, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kendisini sürekli olarak yenilemektedir. Ayrıca gelişen teknolojiyi yakından takip ederek sürekli kendini yenileyen grubun asıl hedefi de sektörün tamamına hitap edebilmektir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip edebilme avantajı bulunan grup, üstün kalite yönetimi ile de rakiplerinden ayrılmaktadır.